Firma SK Industrietechnik Modřice vyrábí hydraulické hadice v provedení dle požadavků zákazníků a dodává ucelený sortiment komponentů pro rozvody hydrauliky a pneumatiky - šroubení, rychlospojky, prvky pro měření tlaku minimess a manometry, trubky pro hydrauliku, příchytky trubek, kulové kohouty a další. V našem programu jsou zejména značky Manuli, Faster, Conexa, PH - Hydraulik, Beta - Micro - Test, Benteler, Legris - Parker, Olab a jiné.

Tradice SK Industrietechnik na českém trhu sahá do roku 1990, v takřka nezměněné podobě působí jako obchodní společnost od roku 1993. Partnerská spolupráce s rakouskou firmou CICMP potom vyústila v roce 2007 až do kapitálového propojení.

„Vysoká kvalita, dlouhodobé výhledy a flexibilita“ , to jsou přednosti naší společnosti. Tyto vlastnosti nejsou jen hesly, ale naši zákazníci i dodavatelé, stejně jako naši spolupracovníci, se s touto strategií setkávají v každodenním životě. Firma SK Industrietechnik usiluje o budování dlouhodobého partnerství se svými dodavateli, ale také se snaží o navázání oboustranně výhodného vztahu se svými zákazníky, a o jeho dlouhodobé udržení. Firma je certifikována dle ISO 9001.

 

Naše starší stránky www.sk-hydraulika.cz jsou stále v provozu.

 

 

Bureau Veritas
CICMP
SK Industrietechnik, spol. s r.o., Brněnská 668, 664 42 Modřice, Tel: +420 / 547216530, 547216535, E-mail: office@sk-hydraulika.cz

Vlastní data

Vlastní typ
Vlastní BJ
Vlastní skladové místo